Category : Сцена

Сцена

(ВИДЕО) „Буцката“ од Малта која танцува со гол маж е најголем фаворит за победа на Евросонг 2021

citylogin
На нешто повеќе од еден месец до почетокот на изборот на песна на Евровизија, обложувалниците на големо примаат обложувања за тоа која песна ќе победи....
Популарни Слајдер Сцена

Лејди Гага безвременски шик за промоција на часовник „Тудор“

CityLife
Лејди Гага зрачи со класична елеганција додека го покажува својот супериорен стил во нова реклама за часовниците Tudor. Беспрекорен шик: 34-годишна музичарка и актерка на себе...
Сцена

Еј-би-си наплаќа 2 милиони долари за реклама од 30 секунди на „Оскарите“

CityLife
Изминатава година публиката на церемонијалните доделувања награди драстично се намалува среде пандемија на коронавирус, и како резултат на ова, „Греми“ и „Златните глобуси“ покажаа понизни...