Џеј Ло во бикини за Cambia El Paso

Џенифер Лопез во средата сподели уште неколку фотографии на Инстаграм, за да се надоврзе на издавањето на својот нов сингл Cambia El Paso.

51-годишната латино ѕвезда се чини дека максимално го користи својот pert derriere додека позира во бикини во базен.

Џеј Ло е во неверојатна форма благодарение на секојдневното вежбање и диетата која содржи малку јаглехидрати и шеќер. Тешко е да се поверува дека таа ќе наполни 52 години на 24 јули.

 

Овие фотографии доаѓаат во исто време кога неколку портали објавија дека Џенифер „е посреќна од кога и да е со нејзината вистинска љубов Бен Афлек“. Тие, наводно, имаат намера да го поминат остатокот од животот заедно.

А во средата, уште еден извор потврди за „Ју-ес викли“дека Џенифер сака да го помине остатокот од својот живот со Бен.

Related posts

Водата со ѓумбир ги чисти токсините од телото

CityLife

Синот на Џејми Оливер има само 13 години, долго време готви, а сега објавува книга со рецепти

CityLife

Лејди Гага, Глен Клоуз им се придружија на принцот Хари и Опра во ТВ-серија за ментално здравје

CityLife