Ќерката на Мадона, Лурдес, позира во микро бикини

Слично како нејзината мајка, и таа привлекува внимание.

Ќерката на поп-кралицата Мадона, Лурдес Леон, повторно го стори тоа позирајќи во оскуден костим за капење.

Манекенката (24) ѝ остави многу малку на фантазијата во минималистички бикини што го ставаат деколтето напред и во центарот. Таа се заштити од сонцето со стилска капа „Гучи“, а изгледот го дополни со неколку златни ланчиња.

Непотребно е да се каже дека Лурд сака да го покажува своето тело.

Related posts

На аукција видео со Кејт Мос како спие

CityLife

Наоми Кембел сама ќе ја подига новородената ќерка

CityLife

Ќе го носам мојот розов фустан за тебе: Војвотката од Кембриџ лично се обедини со мала пациентка со леукемија

CityLife