Ќерката на Мадона, Лурдес, позира во микро бикини

Слично како нејзината мајка, и таа привлекува внимание.

Ќерката на поп-кралицата Мадона, Лурдес Леон, повторно го стори тоа позирајќи во оскуден костим за капење.

Манекенката (24) ѝ остави многу малку на фантазијата во минималистички бикини што го ставаат деколтето напред и во центарот. Таа се заштити од сонцето со стилска капа „Гучи“, а изгледот го дополни со неколку златни ланчиња.

Непотребно е да се каже дека Лурд сака да го покажува своето тело.

Related posts

(Видео) „Армија на мртвите“ на Зак Снајдер го објави првиот трејлер

CityLife

(ВИДЕО) Боно Вокс го скандираше името на Навални на концерт во Лас Вегас

CityLife

Ќе го задржам, благодарам! Џенифер Лопез сè уште го има прстенот од поранешниот вереник

CityLife