Цеца во опуштено издание, без трошка шминка на себе

Фолк ѕвездата и член на жирито на актуелната сезона на „Ѕвезде Гранда“, пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ позираше со учесникот на оваа шоу програма Енис Тодиќ.

Енис на Инстаграм објави фотографија со Цеца од студио, и покажа како го поминуваат времето кога не се во просториите каде се снимаат „Ѕвездите на Гранд“.

Со нив беше и продуцентот на споменатата шоу програма Владан Стојковиќ, кои заедно работат на најдоброто можно претставување на Тодиќ во продолжение на натпреварот.

Цеца позираше без шминка, во лежерно издание, онаква каква што никогаш не ја гледаме во јавноста, а судејќи по нивната насмевка и тие уживаат во тоа што го работат.

Таа за време на натпреварот истакна и дека ќе се труди што повеќе да му помогне на секој кандидат, а судејќи по оваа фотографија, таа е упорна во тоа.

 

Related posts

Лејди Гага безвременски шик за промоција на часовник „Тудор“

CityLife

Почина популарната актерка која носеше насмевки и радост на многумина

CityLife

Северина сподели егзотична фотографија во костим за капење

CityLife