(ФОТО) Ирина Шајк никогаш попровокативна на Инстаграм

Иако е познато дека нема многу среќа во љубовта, сепак Ирина Шајк покажа дека е успешна манекенка и изгледа подобро од било кога.

Имено пред шест години таа раскина со Кристијано Роналдо, а како причина за ставање крај на врската, руската манекенка наведе дека било неверство за кое Ирина зборуваше во едно интервју: „Кога некој друг ќе ти ги отвори очите…“ рече таа и едвај ги задржа солзите.

Во истото интервју таа збоуваше и за тешкото детство и почеток на кариерата, како и дека додека се обидувала да стане позната манекенка често гладувала, а се случувало и едно парче пица да го дели со останатите другарки кои заедно со неа барале среќа на модните писти.

Сепак Ирина брзо си ја нашла својата среќа во актерот Бредли Купер со кој има и ќерка. Сепак после неколу години и таа врска заврши, а сега Ирина на социјалните мрежи покажа како изгледа после се и во услови на пандемија.

 

Related posts

Руски инфуенсер ја врзал својата девојка за покривот на автомобилот и ја возел низ градот

CityLife

Картиците ќе бидат минато: Доволно е само да се застане пред банкоматите

CityLife

Анастасија откри детали поврзани со нејзините нови песни и што и рекла нејзината мајка Цеца

CityLife