Фотосесија на плажа: Џој Кориган ги покажа своите облини во бикини

42111154 0 Image A 130 1619147014711.jpg

Ангелот на „Викторија“ Џој Кориган никогаш не поминува незабележана.

Прекрасната манекенка на Victoria’s Secret (26) се чини дека се забавува во низата различни пози на динамична фотосесија наспроти сините води на Атлантскиот Океан.

Своите тонирани облини ги стави на целосен приказ во црно бикини додека позира во фотосесија за францускиот бренд Vanessa Sposi.

Related posts

БЕТ-награди 2021: Карди Би го украде шоуто откривајќи дека е бремена

CityLife

Кели Кларксон ќе ја замени Елен Деџенерис на американската ТВ

CityLife

Омилената чанта „Гучи“ на принцезата Дијана доби модерна преобразба

CityLife