Скарлет Јохансон не може да чита сцени со сопругот Колин Џост бидејќи тој не сака

Скарлет Јохансон откри дека не е во можност да ги чита сцените од филмовите со нејзиниот сопруг бидејќи тој не сака да си го расипе сопственото уживање во филмовите на Скарлет.

Sвездата на „Црната вдовица“ се омажи за својот свршеник, комичарот Колин Џост во октомври минатата година на интимна церемонија почитувајќи ги препораките за заштита од коронавирусот.

36-годишната актерка изјави за подкастот со Џулија Канингам: „Тој не сака никакв вежбање на моите улоги, сака да ги гледа моите филмови без спојлери, па затоа не можам да му кажам ништо.“

Холивудската sвезда се присети на снимањето на „Црната вдовица“ во Лондон, бидејќи Колин во исто време го снимал „Том и Џери“ во градот. „Беше супер затоа што долго време бевме заедно во ист град, што е ретко,“ рече таа.

Колин секогаш сака да знае колку време неговата сопруга е на снимање.

Скарлет објасни: „Секако дека тој сака да знае како ми поминал денот, но штом ќе му кажев: Можеш ли да ја прочиташ сцената со мене?, тој одбиваше.

Скарлет за последен пат ја игра улогата на Црната вдовица во филмот на „Марвел“ и смета дека сега е соодветно да се збогува со ликот.

Related posts

(Видео) Девет азиски филмови премиерно ќе бидат прикажани на Канскиот филмски фестивал

CityLife

Стадо залутани слонови заспале заедно по 500 километри одење

CityLife

Дали Кина губи интерес за холивудските филмови?

CityLife