Ријана во ултражешко издание на насловна на Вог

Ријана знае како да ја промовира својата линија за долна облека Savage x Fenty.

Пејачката оваа недела максимално го искористи својот сопствен дизајн за насловната страница на „Вог Италија“.

На фотографијата Ријана (33) на себе има темен проѕирен фустан кој ѝ остава малку на фантазијата.

Фотосесијата е за изданието на италијанскиот Вог со наслов „Направи сам“.

Related posts

Принцот Мајкл од Кент под истрага, го користел кралскиот статус за „да продава пристап“ до Путин

CityLife

„Гластонбери“ најавува голем концерт без публика

CityLife

Четиригодишно дете за 2.618 долари нарачало лижавчиња со ликот на Сунѓерот Боб

CityLife