Најсекси водителката од временска прогноза ги распамети мажите (Фото)

Maxresdefault

За атрактивната водителка на временска прогноза Џенет Гарсија се вели дека има најсекси задник во светот, но овој пат нејзиниот совршен задник не е во преден план.

Иако и овој пат таа е згодна водителка во минијатурни танга, но сепак позира истакнувајќи ги предните атрибути.

Таа ги почести фановите со секси фотка во провокативна долна облека и ги покажа бујните гради.

 

Чипката на градникот и гаќичките ја заскокотка фантазијата на нејзините следбеници, од кои има повеќе од 13 милиони на Инстаграм.

Не смееме да го заборавиме нејзиниот секси задник, а ова се топ изданија од сите агли:

Related posts

Картиците ќе бидат минато: Доволно е само да се застане пред банкоматите

CityLife

Разголени манекенки рекламираат мртовечки сандаци – Провокативно облечени убавици во шокантна реклама

CityLife

Ова е најпродаваниот парфем на светот – на секои три секунди се купува по едно шише

CityLife