Најсекси водителката од временска прогноза ги распамети мажите (Фото)

За атрактивната водителка на временска прогноза Џенет Гарсија се вели дека има најсекси задник во светот, но овој пат нејзиниот совршен задник не е во преден план.

Иако и овој пат таа е згодна водителка во минијатурни танга, но сепак позира истакнувајќи ги предните атрибути.

Таа ги почести фановите со секси фотка во провокативна долна облека и ги покажа бујните гради.

 

Чипката на градникот и гаќичките ја заскокотка фантазијата на нејзините следбеници, од кои има повеќе од 13 милиони на Инстаграм.

Не смееме да го заборавиме нејзиниот секси задник, а ова се топ изданија од сите агли:

Related posts

Овие работи привлекуваат лоша енергија во домот

citylogin

Милијардерите во текот на пандемијата станаа „потешки“ за 4.000 милијарди долари

citylogin

Еве како настанал Денот на шегата

citylogin