Меган Фокс веднаш знаела дека раперот Кели е нејзина сродна душа

Sвездата на „Трансформерс“ Меган Фокс го запозна своето сегашно момче Ричард Колсон Бејкер, попознат како Машин-ган Кели, на снимањето на филмот Midnight in the Switchgrass. Таа знаела дека тој е вистинскиот штом првпат се погледнале.

Во интервју за „Вашингтон пост“ актерката рече: „Првиот пат кога погледнав во неговите очи, почувствував како да го познавам. Си помислив: те познавам многу пати, во различни форми, во различни животи. Ти си моја сродна душа.“

Раперот претходно призна дека не знаел што е љубов сè додека не ја запознал Меган. “Не знаев што е љубов сè додека јас и таа воспоставивме контакт со очите. Откако го завршив поголемиот дел од албумот Tickets to my Downfall, се вљубив за првпат.“

А, Меган неодамна на своето момче му даде шишенце со нејзина крв на ѓердан, за да не му недостасува кога ќе замине од земјата на снимање филм.

Related posts

Холивуд сака рестартирање – сега е на ред шоуто на „Оскарите“

CityLife

Фановите на Тина Тарнер бараат таа да добие место во Куќата на славните на рокенролот како соло уметник

CityLife

Оскарот на „Моќниот Џо Јанг“ може да достигне цена од 500,000 долари на аукција

CityLife