Мадона изгледа неверојатно младешки на 62 години

Мадона ја прикажа својата младешка визуелизација и ултрафит фигура во серија фотографии што ги сподели на својот Инстаграм во средата

62-годишната поп мегаsвезда е облечена во мрежести хулахопки и во интерсна креација на „Гучи“ по првата проекција на нејзиниот концертен филм „Мадам икс“.

„Јас сум толку многу Гучи …екранизирана Мадам икс во киносала со 500 седишта !! Само 12 луѓе беа таму, но беше толку добро да се види на голем екран! “ напиша Мадона, која може да се пофали со 15,8 милиони следачи на Инстаграм.

Related posts

Пoчина познатиот српски пејач Предраг Живковиќ Тозовац

CityLife

Пријанка Чопра како тинејџерка ја исмејувале по операција на носот

CityLife

Реже Џин Пејџ нема да глуми во втората сезона на „Бриџертон“, фановите тажни

CityLife