Лејди Гага безвременски шик за промоција на часовник „Тудор“

40954536 0 Image A 7 1616716776261.jpg

Лејди Гага зрачи со класична елеганција додека го покажува својот супериорен стил во нова реклама за часовниците Tudor.

Беспрекорен шик: 34-годишна музичарка и актерка на себе има бела блуза и црни смокинг панталон, додека позира на платформа високо над хоризонтот на Лос Анџелес.

Гага ја става едната рака во џебот, истакнувајќи го својот луксузен рачен часовник додека се потпира на стаклен ѕид кој испраќа отсјај кон камерата.

Пејачката стана првата жена амбасадор на „Тудор“ во 2019 година.

Related posts

Северина сподели егзотична фотографија во костим за капење

CityLife

(ВИДЕО) „Буцката“ од Малта која танцува со гол маж е најголем фаворит за победа на Евросонг 2021

CityLife

Филмот „Ослободување на Скопје“ продаден во Кина

CityLife