Лејди Гага безвременски шик за промоција на часовник „Тудор“

Лејди Гага зрачи со класична елеганција додека го покажува својот супериорен стил во нова реклама за часовниците Tudor.

Беспрекорен шик: 34-годишна музичарка и актерка на себе има бела блуза и црни смокинг панталон, додека позира на платформа високо над хоризонтот на Лос Анџелес.

Гага ја става едната рака во џебот, истакнувајќи го својот луксузен рачен часовник додека се потпира на стаклен ѕид кој испраќа отсјај кон камерата.

Пејачката стана првата жена амбасадор на „Тудор“ во 2019 година.

Related posts

Северина сподели егзотична фотографија во костим за капење

citylogin

Почина популарната актерка која носеше насмевки и радост на многумина

CityLife

(ФОТО) И без грам шминка блеска: Елена Ристевска во природно издание!

citylogin