„Инстаграм гори“: Анастасија повторно провоцира во бикини

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ моментално одмара на море со своите пријатели, а редовно се рекламира на Инстаграм.

Таа често споделува фотографии во костими за капење, а нејзината последна објава привлече големо внимание.

Имено, Анастасија позираше во жолто бикини додека лежеше, а со тоа го истакна својот рамен стомак и извајаните нозе.

„Ти си вистински модел“, „Убава си, Анастасија, и твојот раст и глас“, „Убава си“, „Гориш, маче“, „Секој би фатил ваква риба во својата нет “, беа само некои од коментарите под објавата.

Related posts

Знаете ли зошто се вели дека скршено огледало носи 7 години несреќа?

citylogin

Mercedes-Benz повлекува речиси милион модели на возила поради неисправни сопирачки

citylogin

Mакедонските возачи на TWINGO CUP викендов со нов интернационален предизвик на тркачката патека во Серес, Грција

citylogin