„Инстаграм гори“: Анастасија повторно провоцира во бикини

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ моментално одмара на море со своите пријатели, а редовно се рекламира на Инстаграм.

Таа често споделува фотографии во костими за капење, а нејзината последна објава привлече големо внимание.

Имено, Анастасија позираше во жолто бикини додека лежеше, а со тоа го истакна својот рамен стомак и извајаните нозе.

„Ти си вистински модел“, „Убава си, Анастасија, и твојот раст и глас“, „Убава си“, „Гориш, маче“, „Секој би фатил ваква риба во својата нет “, беа само некои од коментарите под објавата.

Related posts

Мајка откри дека свршеницата на нејзиниот син е нејзината одамна изгубена ќерка

CityLife

130 тони домати летаа во воздух на Фестивалот „Ла томатина“

CityLife

Картиците ќе бидат минато: Доволно е само да се застане пред банкоматите

CityLife