Дру Баримур по грешка му испратила непристојно видео на тинејџер

Холивудската актерка Дру Баримур (46) имала намера на својата блиска пријателка Камерон Дијаз да ѝ испрати видео клип како се облекува, но на крајот клипот завршил кај 16-годишно момче.

Во текот на нејзината емисија „Дру Баримор шоу“ таа ги праша гостите Нина Добрев, Џулијана Хју и вториот водител Рос Метјус дали некогаш испратиле непристојна порака на погрешна личност, и потоа ѕвездата рече: „Еве иронија, ама нема да го кажам името.“

„Моја најдобра пријателка е Камерон Дијаз и јас ѝ пратив видео на кое се облекувам. „Но, испадна дека сум го испратила на шеснаесетгодишно момче. Како и да е, долга приказна.“

Момчето ветило дека нема да го сподели клипот со никого, иако таа не смета дека е секси клип.

Дру рече во емисијата: „Јас само се облекувам и не сум секси, јас не го правев тоа танцувајќи, се обидував да направам мултитаскинг, а таа е моја најдобра пријателка и ние постојано се облекуваме една пред друга“.

На актерката ѝ олеснило што Метју бил доволно љубезен и милостив да не го сподели клипот.

Related posts

„Дизни“ затвора 18 кабелски канали во Југоисточна Азија и Хонг Конг

CityLife

Даниел Крејг и режисерот Рајан Џонсон ќе добијат по 100 милиони долари за франшизата „Нож во грб“

CityLife

Елен Деџенерис повторно ја купи куќата во Монтесито

CityLife