Гвинет Палтроу ќе биде велнес-советник на џиновски брод за крстарење

4.jpg

Гвинет Палтроу стана вешта во продажба на сè, од најважни парчиња облека до секс-играчки и свеќи кои мирисаат на вагини.

А сега актерката и претприемач додава нова професија во нејзината „Гуп“ биографија, велнес-гуру на крстаречки брод.

Гвинет (48) преку Инстаграм во средата објави дека се здружила со компанијата Celebrity Cruises, која организира крстарења на славните, и тие работат на проект што ќе биде претставен со нивниот нов брод „Селебрити бијонд“ следната година.

 

Споделувајќи своја фотографија на плажа, Палтроу напиша: „Јас сум најсреќна покрај, во или на море! Во 2022 година, јас и мојот тим @goop ќе им се придружиме на @celebritycruises на нивниот нов брод, Celebrity Beyond.“

Таа објасни: „Ќе бидам зад сцената, ќе работам на некои специјални проекти како нов советник на добросостојба Мојот тим од Goop подготвува програми за велнес-приврзаници и фитнес опрема за нови искуства и доживувања на славните. Не смеам да откријам повеќе“.

Related posts

Кајли Џенер живее во розов свет

CityLife

Фановите на „Битлси“ можат да аплицираат за магистерска програма на Универзитетот во Ливерпул

CityLife

Принцот Мајкл од Кент под истрага, го користел кралскиот статус за „да продава пристап“ до Путин

CityLife