Гвинет Палтроу зрачи со самодоверба во реклама на својот бренд со накит „Картие“

Гвинет Палтроу сподели нови фотографии, каде што рекламира едноставни парчиња од сопствената колекција G. Label во комбинација со накит од колекцијата Panthère de Cartier.

Оскаровката (48) покажа неколку минималистички дизајни од нејзината модерна гардероба, и секојдневен црн фустан.

Говорејќи за идејата да искомбинира парчиња на G. Label со стејтмент накит, таа на официјалниот Инстаграм на „Гуп“ напиша: „Заедно, тие влеваат доверба без напор што навистина сјае“.

„Џи-лејбл април е тука: Тоа е колекција од 15 ремастерирани класици кои прават да се чувствувате подеднакво добро како што изгледате,“ напиша таа.

Related posts

Реже Џин Пејџ нема да глуми во втората сезона на „Бриџертон“, фановите тажни

CityLife

Ќерката на Клои Кардашијан во ТВ-реклама за лек против мигрена

CityLife

Канје Вест ѝ помага на Ким во ребрендирањето на „ККВ бјути“ пред новото лансирање

CityLife