Гвинет Палтроу во лежерно издание во Монтесито

Гвинет Палтроу беше во „работна посета“ на ексклузивната енклава Монтесито за да ги надгледува градежните работи во нејзината еколошка вила.

Папарците ја забележаа во вторникот кога запре кај кафуле и пекарница во ултрабогатата енклава во близина на Санта Барбара.

48-годишната актерка и успешна деловна жена на себе има бела маица и сини фармерки додека проверува како напредуваат градежните работи на екохациендата.

Гвинет и нејзиниот втор сопруг Бред Фалчук го обновуваат имотот на два акри во Монтесито, енклавата во којашто живеат Опра Винфри, Аријана Гранде, принцот Хари и Меган Маркл.

Related posts

Хакери тврдат дека украле податоци од корисниците на Вибер

CityLife

Гости на Санремо: По Златан Ибрахимовиќ, Џон Траволта и Боб Синклер, пристигнува и Расел Кроу

CityLife

Не купувај-вдоми, не одминувај-нахрани, не врти глава-помогни!

CityLife