Викторија Бекам моќна и женствена во црн класичен костум

Викторија Бекам покажа зошто важи за една од најбеспрекорно облечени ѕвезди на Холивуд со својот најнов ноќен изглед.

47-годишната модна дизајнерка на себе има машка облека со женствен пресврт. Таа беше забележана во елегантен црн троделен костум за ноќна прошетка со сопругот Дејвид Бекам во Њујорк во вторникот.

Класична и елегантна доминација – двојката се чини како да е на модна писта додека се упатува кон њујоршкиот ресторан Карбон.

 

 

Related posts

Тејлор Свифт прва жена добитник на наградата „Глобална икона“

CityLife

Проектот на Ди Каприо за луксузен екорисорт во Белизе мирува со години по протестите

CityLife

(Видео) Анимираната антологија „Љубов, смрт и роботи“ се враќа овој мај

CityLife