(Видео) Ѕвездите на „Одред самоубијци“ ја откриваат својата супермоќ во нов трејлер

1617358364 Unnamed File.jpg

Новиот трејлер за претстојниот блокбастер „Одред самоубијци“, објавен во четвртокот, навестува голема моќ на поранешните супернегативци а сега суперхерои.

Новиот тизер е со доста помрачен тон од првиот, веројатно инспириран од популарноста на неодамна објавениот „Лига на правдата“ на Зак Снајдер.

Тизерот со побавно темпо троши повеќе време на прикажување на нови ликови и нивните повремено бизарни суперсили.

Почнува со група членови на одредот самоубијци кои стојат на задниот дел на товарен авион во воздух, додека се подготвуваат да излезат од него со падобрани.

Related posts

Гвинет Палтроу во лежерно издание во Монтесито

CityLife

Правните проблеми на Џони Деп го инспирираа да пишува песни

CityLife

Бред Пит и Анџелина Џоли ќе имаат заедничко старателство над нивните деца

CityLife