Видео: На плажа во Црна Гора се пече јагне

На Инстаграм профилот „Sav taj ludi Balkan“ е објавено неверојатно видео кое наводно настанало на плажата Јаз кај Будва во Црна Гора.

На снимката се гледа како непознат маж врти јагне на ражен, додека околу него има зачудени капачи на плажата.

Оваа објава наиде и на многу реакции.

„Да не ти се верува“, „Па баш се легенди“, „Мислев дека сум видел се“, „Не смееш да бидеш гладен на плажа“, „Дали е ова реално?“, Нека пече човекот, не е забрането“, се само дел од коментарите.

 

Related posts

Анастасија откри детали поврзани со нејзините нови песни и што и рекла нејзината мајка Цеца

citylogin

Издлаби компир а тоа што го направи следно ќе ве воодушеви

CityLife

Мајка откри дека свршеницата на нејзиниот син е нејзината одамна изгубена ќерка

citylogin