Бијонсе сподели нови гламурозни фотографии

Бијонсе ги покажа своите атрибути кога се појави на Инстаграм во средата попладне со нова фотосесија.

39-годишната мегаsвезда позира во сина проѕирна блуза од змиска кожа за своите 173 милиони следачи на социјалната мрежа.

На друга фотографија, Бијонсе, чие полно име е Бијонсе Жизел Нулс-Картер, на себе има неон-жолт мини фустан со широко деколте.

Related posts

Во Калифорнија се множат роботски такси без возач

CityLife

Тројан Белисарио се породила во автомобил

CityLife

Некои намирници стануваат токсични ако се чуваат во фрижидер

CityLife