Бијонсе сподели нови гламурозни фотографии

Бијонсе ги покажа своите атрибути кога се појави на Инстаграм во средата попладне со нова фотосесија.

39-годишната мегаsвезда позира во сина проѕирна блуза од змиска кожа за своите 173 милиони следачи на социјалната мрежа.

На друга фотографија, Бијонсе, чие полно име е Бијонсе Жизел Нулс-Картер, на себе има неон-жолт мини фустан со широко деколте.

Related posts

Принцот Хари ѝ оддаде почит на својата мајка во виртуелен говор: Никогаш не плашете се да го направите она што е исправно

CityLife

Бил и Мелинда Гејтс се разведуваат по 27 години брак

CityLife

Од сцена до платно: К-поп sвезди се подготвуваат за уметничка изложба во Лондон

CityLife