Бен Афлек го носи синот на пливање

Тој се врати во Лос Анџелес, откако го помина викендот во Мајами во екот на обновената романса со Џенифер Лопез.

А во вторникот, Бен Афлек се дружеше со своето најмало дете, деветгодишниот Семјуел.

Актерот и режисерот беше забележан додека го носи Семјуел на час по пливање.

Related posts

Сателитот ЕРС-2 денеска паѓа на Земјата, можно е да се види и од Македонија

CityLife

Научниците изненадени: Кај бебињата родени за време на пандемијата на корона откриле две фасцинантни промени

CityLife

Пирс Броснан виновен за недозволено движење во Јелоустоун, казнет со 1500 долари

CityLife