Анџелина Џоли на прошетка во Њујорк со двата сина

Анџелина Џоли и нејзините синови Пакс и Нокс беа на семеен одмор во Њујорк по долгата судска битка за старателство со поранешниот сопруг Бред Пит.

Таа се чувствуваше како вистинска њујорчанка додека купуваше оброк во големото јаболко во неделата.

На 46-годишната актерка ѝ се придружија синовите Пакс (17) и Нокс (12) на хот-дог и сладок пијалок во Грејс Папаја.

Џоли е во секојдневна и елегантна комбинација која ја истакнува нејзината витка силуета – бела маичка маичка навлечена во долго, сиво здолниште.

Таа очигледно не очекува ВИП-третман за време на паузата за ручек, видена како чека трпеливо на ред со своите синови.

Related posts

Принцот Чарлс и Камила обележаа пресвртница за грчката независност во дводневна посета на Атина

CityLife

Бројот на ожалостени кои ќе присуствуваат на погребот на принцот Филип сведен на минимум

CityLife

Анџелина Џоли го нарече домашното образование на своите шест деца „предизвик“

CityLife