Анџелина Џоли елегантна на прошетка со својата ќерка

Анџелина Џоли и нејзината 12-годишната ќерка Вивиен беа забележани на прошетка во центарот на Лос Анџелес во четвртокот попладне.

Оскаровката (45)  наврати во цвеќарница во трендовскиот кварт Лос Фелиз.

Анџелина и Вивиен беа фотографирани додека чекорат прегрнати покрај излогот на продавницата.

Џоли е несомнено шик во црн блејзер над црн макси фустан без ракави.

Related posts

Анџелина Џоли разочарана од судот дека не дозволил нејзините деца да сведочат

CityLife

Колку е важно навреме да се открие карциномот на бели дробови?

CityLife

Што не смее да правите во годината на Дрвениот змеј

CityLife