Алесандра Амброзио разменува нежности со саканиот среде одбојка на плажа

Супермоделот Алесандра Амброзио и нејзиното ново момче Ричард Ли го поминаа викендот на плажа во Санта Моника, Калифорнија, со пријателите.

Тие ја потврдија својата врска во март оваа година, и оттогаш се чини дека се неразделни. А во саботата беа забележани за време на натпревар во одбојка на плажа.

Атрактивната Бразилка (40) на себе има спортски градник и кропнати шорцеви додека разменува нежности со момчето манекен Ричард Ли (57) на пауза од натпреварот.

Related posts

Шерон Стоун смета дека нејзината репутација на „тешка“ ѝ наштетила на кариерата

CityLife

Анџелина Џоли ја покажа новата тетоважа

CityLife

Анџелина Џоли елегантна на прошетка со својата ќерка

CityLife