Алесандра Амброзио разменува нежности со саканиот среде одбојка на плажа

Супермоделот Алесандра Амброзио и нејзиното ново момче Ричард Ли го поминаа викендот на плажа во Санта Моника, Калифорнија, со пријателите.

Тие ја потврдија својата врска во март оваа година, и оттогаш се чини дека се неразделни. А во саботата беа забележани за време на натпревар во одбојка на плажа.

Атрактивната Бразилка (40) на себе има спортски градник и кропнати шорцеви додека разменува нежности со момчето манекен Ричард Ли (57) на пауза од натпреварот.

Related posts

Хари и Меган се приклучуваат на хуманитарен концерт за правилна распределба на вакцини

CityLife

Бијонсе сподели нови гламурозни фотографии

CityLife

БЕТ-награди 2021: Карди Би го украде шоуто откривајќи дека е бремена

CityLife