Category : Занимливости

Занимливости

Руски инфуенсер ја врзал својата девојка за покривот на автомобилот и ја возел низ градот

citylogin
Сергеј Косенко, руски инфлуенсер, ги оставил вчудоневидени другите возачи и минувачи кои биле присутни на улиците во Москва во моментот кога тој „ја тестира својата...
Занимливости

„Инстаграм гори“: Анастасија повторно провоцира во бикини

citylogin
Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ моментално одмара на море со своите пријатели, а редовно се рекламира на Инстаграм. Таа често споделува фотографии во костими за капење,...
Занимливости

(ФОТО) Погледнете каков феноменален роденденски подарок доби Роналдо

citylogin
Славниот фудбалер Кристијано Роналдо за роденден од девојката доби феноменален автомобил. На социјалните мрежи сега се пофали со фотографија од моќниот Brabus G Class. Кристијано...
Занимливости

Mакедонските возачи на TWINGO CUP викендов со нов интернационален предизвик на тркачката патека во Серес, Грција

citylogin
Mакедонските возачи на TWINGO CUP викендов со нов интернационален предизвик на тркачката патека во Серес, Грција.  AKK RENAULT SPORT како организатор на RENAULT TWINGO...
Занимливости

Анастасија откри детали поврзани со нејзините нови песни и што и рекла нејзината мајка Цеца

citylogin
Анастасија Ражнатовиќ откри детали поврзани со нејзините нови песни и што и рекла нејзината мајка, Цеца Ражнатовиќ. Пејачката откри дека нејзината мајка и дала бројни...