Author : citylogin

Занимливости

Руски инфуенсер ја врзал својата девојка за покривот на автомобилот и ја возел низ градот

citylogin
Сергеј Косенко, руски инфлуенсер, ги оставил вчудоневидени другите возачи и минувачи кои биле присутни на улиците во Москва во моментот кога тој „ја тестира својата...
Здравје

Лондон: Заразувањето со коронавирус е три пати помало меѓу вакцинираните

citylogin
Целосно вакцинираните лица во Англија имаат три пати помала веројатност да бидат позитивни на Ковид-19 отколку невакцинираните, наведува најновото британско истражување, објавено денеска. Истражувањето го...
Занимливости

„Инстаграм гори“: Анастасија повторно провоцира во бикини

citylogin
Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ моментално одмара на море со своите пријатели, а редовно се рекламира на Инстаграм. Таа често споделува фотографии во костими за капење,...
Занимливости

(ФОТО) Погледнете каков феноменален роденденски подарок доби Роналдо

citylogin
Славниот фудбалер Кристијано Роналдо за роденден од девојката доби феноменален автомобил. На социјалните мрежи сега се пофали со фотографија од моќниот Brabus G Class. Кристијано...