Џеј Ло на семејна прошетка во Хемптонс

Џенифер Лопез и Бен Афлек работеа напорно за да ги спојат своите семејства по излегувањето во јавност со повторно разгорена романса.

А сега Бен Афлек се поврзува со 13-годишната ќерка на Џенифер Лопез, Еми, додека триото ужива во кусо шопинг патување во Хемптонс.

 

Џенифер и Бен беа фотографирани во вторникот попладнето заедно со ќерка ѝ Еми.

Џенифер остана во автомобилот, а Бен ги придружуваше Еми и нејзината другарка во блиската продавница.

 

Related posts

Ѕвездите го поддржаа апелот на УНИЦЕФ за дистрибуција на вакцини

CityLife

Пирс Морган: Меган Маркл продолжува да ја експлоатира кралската титула

CityLife

„Ротен томатос“ откри 80 години стара негативна критика за „Граѓанинот Кејн“ и ја намали оценкката

CityLife