Хали Бери на плажа: За бикини, мојот одговор е секогаш да!

Таа неодамна го кажа својот став во врска со троловите на социјалните мрежи.

Но, тоа не ја спречи Хали Бери да сподели уште една прекрасна фотографија на својот iнстаграм-профил во понеделникот.

54-годишната оскаровка ја покажа својата ултрафит фигура во лежерно издание на плажа – во дводелен костим за капење, со прекрстени нозе.

„Ако треба бикини, мојот одговор е секогаш да, ве молам!“ напиша таа во објавата.

Related posts

Лејди Гага, Глен Клоуз им се придружија на принцот Хари и Опра во ТВ-серија за ментално здравје

CityLife

Ангелите паднаа! „Викторијас сикрет“ ја менува стратегијата на супермодели облечени во долна облека

CityLife

Патрик Демпси го коментира враќањето во „Вовед во анатомија“

CityLife