Скарлет Јохансон се надева дека „Црната вдовица“ ќе понуди расплет за фановите на Марвел

Скарлет Јохансон се надева дека „Црната вдовица“ ќе им донесе одредена разрешница на фановите на Марвел по настаните во Avengers: Endgame („Одмазници: Крај на играта“).

36-годишната актерка се враќа во улогата на Наташа Романов – Црна вдовица во претстојниот филм на Марвеловиот кинематски универзум (MCU) и се надева дека приказната ќе ја задоволи публиката откако ликот беше убиен во претходниот филм.

Во разговор со списанието „Тотал филм“, Скарлет рече: „Нашата цел беше тие да се чувствуваат задоволни од оваа приказна.

„Tие ќе видат одредена разрешница, мислам, со смртта на овој лик, на некој начин. Се чувствуваше како луѓето да го сакаат тоа “.

Related posts

Џеси Џеј подложена на 24-часовни медицински тестирања

CityLife

Шонда Рајмс негира дека Реже-џин Пејџ се откажал од „Бриџертон“ поради креативни разлики со неа

CityLife

Најубава фигура во танга бикини – Софија Вергара ги потсети фановите како изгледаше во 1990-тите

CityLife