Најубава фигура во танга бикини – Софија Вергара ги потсети фановите како изгледаше во 1990-тите

Актерката Софија Вергара сака да ги задева своите 21,4 милиони фанови и следачи на Инстаграм со фотографии од периодот кога работеше како модел, години пред да стане голема телевизиска sвезда благодарение на хит-серијата „Модерно семејство“.

Колумбиската убавица се наврати на помладите години, и овојпат сподели секси фотографија во танга бикини како дел од нејзиниот Throwback Thursday.

„#tbt Мајами 90-тите”, напиша 48-годишната актерка во описот на објавата, потсетувајќи се на периодот кога живеела во Мајами, каде што се доселило нејзиното семејство кон крајот на 90-тите.

Експлозија од минатото: Софија Вегара во „троубек трсдеј“од 1990-тите

На крилјата на високите телевизиски рејтинзи и признанија, Вергара беше најплатената ТВ-актерка од 2013-2019 година, што вклучува неверојатни 42,5 милиони долари од јуни 2017 и јуни 2018 година.

Од неодамна, таа е судија односно една од четиричленото жири на ТВ-шоуто „Америка има талент“.

Related posts

Џенифер Лопез ја најави премиерата на „Принудна свадба“

CityLife

Документарна серија за Канје Вест ќе се емитува на „Нетфликс“

CityLife

„Годзила против Конг“ на врвот на боксофисот со најголема заработка од почеткот на пандемијата

CityLife