Анастасија откри детали поврзани со нејзините нови песни и што и рекла нејзината мајка Цеца

Анастасија Ражнатовиќ откри детали поврзани со нејзините нови песни и што и рекла нејзината мајка, Цеца Ражнатовиќ.

Пејачката откри дека нејзината мајка и дала бројни совети за време на снимањето, и дека неколку пати ја враќала во студиото.

– Јас многу добро знам како е кога влегуваш во студио и кога некој постојано те враќа и ти вели: „Вака, вака, не е добро, повторно“. И знам колку е досадно, не се истурај на мене, тоа го правам за твое добро – и зборувала Цеца, вели Анастасија.

– И тогаш кога влеговме и кога таа ме врати 150 пати, мислам дека сакав да ја искубам косата од главата. Но, се сетив дека не треба да се вознемирувам и само попуштив и го издржав тоа малтретирање до крај – додаде Анастасија низ смеа во една емисија каде гостуваше.

Related posts

Руски инфуенсер ја врзал својата девојка за покривот на автомобилот и ја возел низ градот

citylogin

Ова е најпродаваниот парфем на светот – на секои три секунди се купува по едно шише

citylogin

Луѓе со бенки на овие 12 места се родени за богатство и успех!

citylogin